Dodany: 2012-10-11 09:46:40

 

Noclegi w motelachW każdym mieście powstaje dziś miejsce, które nazywane jest motelem. To nie coś takiego jak hotel pod warszawą, a zupełnie coś innego, co opiera się raczej na tym, czym jest sam nocleg. Motele to tanie wersje hotelu.

 

W motelach nie ma ani restauracji, ani spa, ani żadnych dodatkowych usług. Motele kojarzą się raczej ze stacjami benzynowymi, przydrożnymi chatkami, w których nocują ci, którzy zmożeni podróżą – chcą się przespać i przede wszystkim zatrzymać na chwilę by się odświeżyć. Hotel pod warszawą twierdzi, że motele to miejsca, które najczęściej kojarzone są również z nierządem, co oczywiście wygenerowały filmy i to głównie te amerykańskie. W Polsce motele to noclegownie, w których możemy się zatrzymać i odpocząć nie zostawiając w tym miejscu przy tym wszystkim zbyt dużej ilości pieniędzy.

 

Hotel pod warszawą twierdzi, że takie motele to dobry sposób na przenocowanie, dla tych, którzy nie planowali noclegu na trasie, jednak zmęczenie czy nagła niedyspozycja były silniejsze i trzeba było szybko na trasie znaleźć jakieś odpowiednie miejsce do przenocowania. Hotel pod warszawą nie jest konkurencją dla motelu między innymi dlatego, że to zupełnie inna półka w branży hotelarskiej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Noclegi w motelach
Nick: