Dodany: 2011-01-13 08:23:02

MebleJednym z podstawowych elementów wyposażenie restauracji są róznego typu meble. Każda restauracja gdańsk dba o to, by zarówno goście, jak i obsługa, mogli korzystać z odpowiednio dobranych mebli.

 

Pamiętać należy, że mówiąc o meblach, nie mamy na myśli tylko tych, które będą stały w sali dla klientów. Meble restauracyjne to również szereg innych – tych, któe stoją w kuchni, w barze, w toaletach. Jesli chodzi o meble kuchenne to sposób ich wykonania oraz materiały określają ściśle przepisy sanitarne. Meble takie sprowadzane są ze specjalistycznych hurtoni. Muszą być one nie tylko wygodna, ale także bezpieczne. Ich ergonomiczny kształt sprawia, że praca w kuchni staje się łatwiejsza. Oprócz tego muszą być tak wykonane, by ich czyszczenie nie sprawiało kłopotu.

 

Meble w pomieszczeniach dla gości, w toaletach oraz meble barowe powinny do siebie pasować. Jednolity charakter aranżacji sprawi, że wnetrze wyda się bardzo eleganckie i dopracowane. Meble barowe to głównie sam bar, półki na alkohole oraz hokery, czyli wysokie stołki barowe. Wśród mebli do toalet znajdziemy szafki na środki czystości oraz szafki pod zlewozmywaki. Wystrój głównej sali zależy w dużej mierze od pomysłu, jaki mamy na swoją restaurację. Decydując się na kształt i wielkość stołów oraz zastosowanie ław lub krzeseł musimy brać pod uwagę, na jakich klientów się nastawiamy. Pamiętajmy również o tym, by dobrać meble do wielkości wnętrza. To, jakie powinny być odstępy między stołami i krzesłami ściśle określają przepisy sanitarne..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Meble
Nick: