Dodany: 2014-01-02 13:08:51

 

Przyrządzanie drobiuWedług catering opole, najpopularniejszym w ostatnich czasach mięsem, stał się drób. Dzieje się dlatego, ponieważ jest to obecnie mięso najtańsze i chyba najprostsze w przyrządzeniu. Poza tym, drób można dodać właściwie do każdego dania mięsnego i zawsze można przyprawić go tak, że będzie pasował. W jaki sposób najlepiej przyprawić drób?

Jeśli chodzi o drób, to jak wspomina catering opole, najlepiej jest dodawać do tego mięsa paprykę, dużo przypraw i ziół. Wszystko zależy oczywiście od tego, do czego chcemy wykorzystać mięso. Jeśli ma być to zwykła sałatka, w której drób jest tylko jednym ze składników, najlepiej jest obsmażyć go jedynie w papryce czerwonej i doprawić solą.

 

Jednak są takie dania, w których drób odgrywa główną rolę. Taką potrawa jej sałatka curry, w której najważniejszy jest filet z kurczaka obsmażany w przyprawie curry, który później łączymy ze świeżą, czerwoną papryką. Warto więc nauczyć się chociaż kilku przepisów z drobiem w roli głównej, ponieważ jest on tani i prosty w przygotowaniu..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przyrządzanie drobiu
Nick: