Dodany: 2014-01-02 14:05:09

 

Cytryna z anyżemWiększość z nas bardzo lubi różnego rodzaju słodycze, szczególnie jeśli są one zdrowe i nie zawierają zbyt wiele szkodliwych dla zdrowia sztucznych barwników i substancji. Takie przekąski, według catering opole, robi się najczęściej ze świeżych owoców doprawionych w odpowiedni sposób. Jedną z takich właśnie zdrowych i smacznych słodkich przekąsek, jest cytryna z anyżem.

 

Może nie każdy słyszał o tej specjalności od catering opole, ale cytryna z anyżem jest jednym z najpopularniejszych i chyba najsmaczniejszych deserów, jakie catering opole podaje. Oczywiście cytryna musi być świeża i dojrzała, inaczej deser się nie uda. Ponadto, musi być ona słodka i najlepiej w tym celu połączyć ją z miodem, który również jest bardzo zdrowy i oczywiście smaczny.

 

Poza tym, anyż powinniśmy dodawać w umiarkowanych ilościach, aby nie przesadzić. Jeśli damy go zbyt wiele, smak deseru stanie się gorzki i może nam nawet zaszkodzić. Wszystko powinno być dobrane w odpowiednich proporcjach. Deser powinien być gotowy w dwadzieścia minut..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cytryna z anyżem
Nick: