Dodany: 2014-01-02 14:53:05
 

RozmarynJeśli jesteś kucharzem z zamiłowania, to na pewno bardzo chętnie poznajesz nowe informacje na temat przypraw i sposobu ich wytwarzania oraz łączenia z innymi przyprawami. Jest to według catering opole najważniejsza umiejętność kucharza.

 

Dzięki wiedzy na temat ziół i przypraw, każdy będzie potrafił wydobyć z dania to, co najlepsze. To właśnie zioła i przyprawy podkreślają smak i go kształtują, co często podkreśla catering opole. Jedną z popularniejszych przypraw jest na pewno rozmaryn.

Rozmaryn, jak mówi catering opole, ma pochodzenie śródziemnomorskie, chociaż źródła pochodzenia tej rośliny wskazują również na południową Europę. Przyprawę tę znamy od lat i chętnie używamy jej do wielu naszych dań. Jej główne cechy, to bardzo duża aromatyczność, która sprawia, że nie trzeba stosować jej w dużych ilościach, aby uzyskać pożądany efekt. Poza tym, roślina te ma również właściwości lecznicze. Wodny lub alkoholowy roztwór rozmarynu, działa odświeżająco na cerę i stosowany jest jako środek odmładzający..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rozmaryn
Nick: