Dodany: 2011-01-13 08:34:17

KoloryNie od dziś wiadomo, że koloby mają ogromny wpływ na człowieka. Niektóe potrafiąwyciszyć, niektóre pobudzić, a niektóre nawet wpłynąćna apetyt. Dlatego aranżujące restaurację i wybierając kolory naszych wnętrz musimy dokłądnie przemyśleć, jaki efekt chcemy osiągnąć i czy przypadkiem nasza kolorystyka nie odstraszy klientów.

 

Restauracja gdańsk zadbała o swoją kolorystykę w wyjątkowy sposó, wybierając barwy, które wzmacniają apetyt i wyciszają. Jak więc poszczególne kolory wpływają na ludzi i jak dobrać je do naszego wnętrza? Przede wszystkim musimy brać pod uwagę rozmiar naszej restauracji. Intensywne kolory wygląają pięknie, jednak tylko w dużych pomieszczeniach. W małych mogą stać się przytłaczające.

 

Stosowanie kolorów intensywnych nie jest róznież zalecane w całych pomiszczeniach. Stosuje się je raczej jako dodatki, w postaci  pomalowanej jednej czy dwóch ścian. Kolory pastelowe wyciszają i uspokajają. Nie są przytłaczające dla klientów. Idealnym tłem zarówno dla kolorów intensywnych jak i pastelowych jest kolor biały.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kolory
Nick: