Dodany: 2014-02-26 12:14:01
 

Ciasto do pizzyCzy znacie chociaż jedną osobę pośród waszych znajomych, która powiedziałaby, że nie lubi pizza dostawa 24 h warszawa? Chyba nie ma zbyt wielu takich osób i podejrzewam, że nikogo to nie dziwi.

 

Pizza stała się niezwykle popularna i to poza granicami Włoch, skąd pochodzi jej oryginalny przepis. Jak wszyscy wiemy, na sukces pizza dostawa 24 h warszawa składa się sos oraz rzecz jasna ciasto.

W jaki sposób wykonać dobre, kruche i cienkie ciasto na pizza dostawa 24 h warszawa? Przede wszystkim musimy wiedzieć, jaki powinien być skład tego ciasta. Na pewno jest to ciasto drożdżowe, dlatego musimy przygotować do niego mieszankę drożdżową. Taką mieszankę robi się mieszając świeże zazwyczaj drożdże z ciepłym mlekiem albo wodą, cukrem oraz oczywiście mąką. Kiedy drożdże nam wyrosną, należy je połączyć z mąką oraz solą. Wszystko zmieszane być musi w odpowiednich proporcjach, aby ciasto na pizza dostawa 24 h warszawa wyszło odpowiednio miękkie oraz kruche. Należy uważać, aby nie wyrosło nam zbyt wysoko, ponieważ oryginalne ciasto na pizzę jest niskie i bardzo płaskie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Ciasto do pizzy
Nick: