Dodany: 2014-02-26 13:04:09

 

Pieczarki w pizzyRobiliście kiedyś pizza dostawa 24 h warszawa? Na pewno tak i na pewno macie swój własny, oryginalny przepis na to, żeby pizza wyszła pyszna. Każdy lubi coś innego i każdy ma swoje sposoby na pyszną, udaną pizzę. Jednym z podstawowych składników w europejskiej wersji pizzy są grzyby, a dokładniej mówić pieczarki.

 

Mimo że oryginalna, włoska wersja pizza dostawa 24 h warszawa nic nie mówi o grzybach, to przyjęło się, że pizza dostawa 24 h warszawa zazwyczaj podaje się właśnie w wersji z grzybami. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie pizzy bez pieczarek. A dlaczego właśnie te grzyby nadają się najlepiej? Ponieważ pieczarki można do pizza dostawa 24 h warszawa dodawać w co najmniej dwóch wariantach.

 

Jednym z nich jest oczywiście dodanie pokrojonych i podsmażonych pieczarek do farszu, który następnie się dusi , aby później dodać na wierzch pizza dostawa 24 h warszawa. Druga wersja jest taka, że pieczarki kroimy i po prostu układamy na wierz pizzy, która wrzucamy do bardzo nagrzanego pieca, w którym grzyby po prostu lekko wysychają i nie puszczają zbędnej wody..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Pieczarki w pizzy
Nick: