Dodany: 2014-01-02 13:57:39

 

Owoce kandyzowaneWiększość z nas przygotowywała już w życiu jakieś przetwory. Jest to według catering opole zwyczaj typowo Polski, z którego korzystamy od lat i który wcale nie jest mniej popularny, niż kiedyś. Przepisy na przetwory mamy od swoich rodziców lub ewentualnie od catering opole. Spośród tych wszystkich możliwości, jedną z mniej znanych jest przygotowanie owoców kandyzowanych.

 

Owoce kandyzowane to absolutny rarytas, który według catering opole przygotowuje się znacznie rzadziej, niż chociażby dżemy czy soki. Dzieje się tak dlatego, ponieważ nie ma to szerszego zastosowania. Owoce kandyzowane są zazwyczaj używane jako przekąska, znacznie rzadziej dodaje się je do ciast czy deserów. Wykorzystuje się całe owoce, które zjadamy zazwyczaj w całości.

 

Dlatego też, jak mówi catering opole, owoce kandyzowane to bardzo droga przekąska, która w zwykłym sklepie jest rzadkością, a jeśli już ją znajdziemy, ma właśnie bardzo wysoką cenę. Dlatego jeśli już je lubimy, najlepiej jest przygotowywać je samemu z owoców zebranych na działce czy w ogrodzie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Owoce kandyzowane
Nick: