Dodany: 2011-01-13 08:30:59

RoślinyLudzie od wieków stosowali do dekoracji rośliny różnego typu. Pomieszczenia, w których zastosowane zostały dekoracje roślinne są lepiej odbierane przez klientów. Czująsiętam bezpieczniej i spokojniej.

 

Dlatego restauracja gdańsk tak chętnie korzysta przy swoich aranżacjach z roślin. Rośliny świetnie wyglądają zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz restauracji. Na zewnątrz różne rośliny umieszczone w doniczkach z pewnością przyciągną wzrok klientów. Dzięki roślinom można w fantastyczny sposób zamaskować niezbyt łądną fasadę budybku lub urozmaicić witrynę naszej restauracji.

 

Rośliny wewnątrz restauracji ro prawdziwe pole do popisu. Pamiętajmy o ich dobroczynnej roli, jaką pełnią w fitrowaniu powietrza. Specjaliści od roślin do wnętrz polecają zwłaszcza draceny oraz bluszcze. O tym czy chcemy mieć rośliny w restauracji powinniśmy pomyśleć już na etapie projektowania wnętrza. Rośliny to nie tylko przyjemność, ale i obowiążek. By wyglądały pięknie potrzebują nie tylko substancji odrzywczych, ale również wody i światła. Rośliny nie będą dobrze czuły się w ciemnych kątach.

Dodaj nowy komentarz do artykułu Rośliny
Nick: