Dodany: 2014-02-26 12:58:06

 

Cebula w pizzyJeżeli przygotowujecie się do upieczenia pizza dostawa 24 h warszawa to powinniście na samym początku zrobić sobie listę składników, które pojawią się w farszu na waszej pizzy. W polskiej wersji tej potrawy obowiązkowo musi pojawić się chociażby cebula.

 

Cebula jest dla wielbicieli polskiej wersji pizza dostawa 24 h warszawa absolutnie konieczne. Polacy bardzo lubią cebulę i wcale nie przeszkadza im to, że w oryginalnej wersji w ogóle cebuli nie było. Jeśli więc decydujemy się, że do naszej pizza dostawa 24 h warszawa dodamy cebulę, musimy wiedzieć, że mamy co najmniej dwa warianty. Pierwszym jest dodanie cebuli do farszu.

Tam zmięknie ona smażąc się wraz z pozostałymi składnikami. Cebula nadaje farszowi wtedy bardzo wyrazisty smak i doskonale komponuje się z całością. Jednak jest również druga wersja, dla wielbicieli chrupiącej cebulki. Wystarczy, że elementy farszu rozłożymy oddzielnie na wierzchu pizza dostawa 24 h warszawa nie smażąc ich razem wcześniej. Wtedy uzyskamy zupełnie inny smak a nasza cebula będzie bardzo chrupiąca i smaczna..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cebula w pizzy
Nick: